Pub nad Brzegiem

Imprezy

2017-08-11   godz. 08:30

Festyn "Cud nad Narwią" 2017

Już w najbliższą sobotę o godzinie 13:00 odbędzie się współorganizowany przez PUB nad Brzegiem festyn "Cud nad Narwią". Serdecznie zapraszamy :)

 

Przez cały dzień czeka na Was moc atrakcji. W tym roku również, spełniając Wasze prośby zaprosiliśmy Festiwal Kolorów. Jednak mamy dla Was wyjątkową niespodziankę, coś czego jeszcze nie było - proszki Holi świecące w ciemności :D Oj, będzie się działo :) Na profesjonalnej scenie zostaną umieszczone lampy UV, które pięknie podkreślą nam ten fluorescencyjny efekt. Tego nie odda żadne zdjęcie, ani nagranie. Po prostu musicie to zobaczyć na żywo :)

 

Wyrzuty proszków Holi będą odbywały się co jakiś czas pod sceną w rytmach gorącej muzyki dobranej specjalnie przez DJa z FK. Weźcie ze sobą aparaty :)

 

Poza tym oczywiście koncerty. Wystąpią: Strefa 51, Kurpiok, Remont, Chłopcy z Placu Bema oraz Manchester. Na koniec dyskoteka z DJem. Oczywiście, dla tych co chcą się bawić dłużej PUB nad Brzegiem przedłuża dyskotekę do rana :D

 

Dla fascynatów sportu mamy wyciskanie sztangi, turniej piłki plażowej oraz turniej szachowy.

Dla tych co lubią podłubać warsztaty m.in. de coupage, scrubbooking, robotyka, lepienie z gliny, wyplatanie wikliny.

 

Jeśli macie dzieci to koniecznie zabierzcie je ze sobą. Czeka na nie m.in. dziki plac zabaw, malowanie twarzy, Radosny Świetlicobus, balony, dmuchańce, ścianka wspinaczkowa, euro-bungee, kucyki.

Wieczorkiem w PUBie nad Brzegiem zorganizujemy Karaoke. Jak zawsze odważnych nagradzamy słodkimi upominkami :)

 

Specjalnie dla Was rozstawiamy dodatkowy ogródek na przeciwko sceny, tak byście mogli posiedzieć sobie w cieniu i popatrzeć na to co się wokół dzieje :)

 

W barze poza uroczymi barmankami :D czekają na Was zimne napoje, piwa, drinki oraz przekąski - frytki, zapiekanki i lody.

 

Do zobaczenia!

 

Ah... i załóżcie jasne ubrania. Ma być bardzo ciepło, a i proszki Holi wyglądają wtedy efektowniej :D Oczywiście spłukują się wodą, a na plaży mamy jej pod dostatkiem ;) :D

Kino letnie, zapraszamy!

  • Już od przyszłego sezonu...
Copyright: Pub Nad Brzegiem